Opatrovateľské centrum Baby Nurse Smoby pre bábiku s 13 doplnkami

Popis produktu

Smoby detský domček pre bábiku alebo opatrovateľské centrum Baby Nurse je krásna a jedinečná hračka, ktorá umožňuje deťom hrať sa na množstvo spôsobov. Sú to tri izby pre bábiku a to kúpeľňa so sprchou a príslušenstvom na nočné kúpanie, kuchynka a spálňa pre bábiku. Po prikrytí vaničky slúži kúpeľňa ako prebaľovací pult. Ďalšie krídlo domu pre bábiky je krásna spálňa v ktorej je kolíska s prikrývkou. Bábika spinká vo vajíčku a visí na držiakoch, takže ju môže dieťa hojdať aby zaspala. Kolíska sa dá používať aj na bežné nosenie bábiky. V spálni sa nachádza aj nočná lampa a hodinky s mechanickými ručičkami. Vedľa kolísky je miesto na odkladanie šatiek pre bábiku s dvoma rozkošnými malými vešiakmi. Tretia časť domčeka pre bábiky je jedálenský pult so stoličkou, ktorý slúži aj ako kuchynka.

Dieťa má k dispozícii umývadlo a ku kuchynke patrí aj 13 jedinečných doplnkov ako hrniec s pokrievkou, tanierik s lyžičkou a fľaša na mlieko či čaj pre bábiku. V dolnej časti je množstvo úložného priestoru na doplnky. Domček pre bábiky má jedinečné farebné prevedenie v krásnej bielej a ružovej farebnej kombinácii s jemnou sviežou zelenou farbou. Je to úžasná hračka pre všetky dievčatá od 3 rokov, ktoré milujú hru s bábikami. Pre tento domček je vhodná bábika s rozmermi 42 cm. Výhodou domčeka pre bábiky je jeho nenáročnosť na priestor. Jednoduchým spôsobom sa jednotlivé strany domčeka poskladajú dokopy. Vďaka kolieskam si ho môže dieťa vziať kamkoľvek so sebou alebo uložiť na miesto, kde nezaberá veľa priestoru. Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom  ako i funkčnosťou.

Táto hračka je kvalitný európsky výrobok, ktorý spĺňa najprísnejšie normy kvality a odolnosti. Dievčatká sa s touto hračkou vedia veľmi dlho hrať. Rozložený domček má priemer 135 cm. Poskladaný detský domček pre bábiky na najmenšie časti má rozmery 66 cm výška, 52 cm šírka, 69 cm dĺžka. Potešte svoje dieťa touto hračkou. Starostlivosť o bábiku je súčasť hry s bábikou, kedy deti napodobňujú svojich rodičov. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, prebaľujú, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Vlastnosti

 • multifunkčná hračka pre dievčatko
 • vhodná od 3 rokov
 • spojenie kúpeľne, kuchynky, spálne a prebaľovacieho pultu
 • kolíska aj ako nosidlo
 • nočná lampa s hodinkami
 • umývadlo, vešiaky na oblečenie bábiky
 • 13 doplnkov na starostlivosť o bábiku
 • nežné ružové prevedenie
 • ľahképresúvanie vďaka kolieskam
 • pre bábiku s veľkosťou 42 cm
 • hlavne pre dievčatá
 • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*80*80 cm
Celková výška69 cm
Rozmery balenia76*22*63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,52 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.