Opatrovateľská sada pre bábiku Nursery 3v1 Écoiffier prebaľovací stolík jedálenská stolička a vanička s nočníkom od 18 mes

Popis produktu

Opatrovateľská sada pre bábiku z kolekcie Nursery od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje vynikajúcu sadu hračiek pre dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Sada pre bábiku je vyhotovená v oranžovo-tyrkysovej farebnej kombinácii, originálny dizajn očarí každú malú mamičku. Moderná 14-dielna súprava obsahuje prebaľovací pultík s kolotočom, plienkami, hrebeňom a nočníkom, jedálenskú stoličku s obedovou táckou, lyžičkou, vidličkou a fľašku s ohrievačom. Deti pri kúpaní bábiky využijú praktickú vaničku s teplomerom a dávkovačom mydla.

Sada hračiek pre bábiky spolu farebne a dizajnovo ladí, ozdobí každú detskú izbu. Opatrovateľská súprava umožní deťom naplno sa venovať svojej bábike, poskytnúť jej kompletnú starostlivosť počas celého dňa. Zahrajú sa s ňou na množstvo spôsobov, dievčatká si vyskúšajú hru na mamičky, bábiku kŕmia, kúpu, prebaľujú. Vďaka tomu sa rýchlejšie približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti. Taktiež si rozvíjajú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti a zisťujú, ako sa používajú rôzne doplnky. Doplnky sú vyrobené z kvalitných plastových materiálov so zaoblenými hranami. Bábika nie je súčasťou balenia.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia60*40*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,53 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.