Náhradný diel okruhy k flexibilnej autodráhe Flextrem Discovery Superloops Set Smoby vertikálne a horizontálne 2 kusy

Popis produktu

Flexibilnú autodráhu FleXtrem Discovery si môže každý malý konštruktér rozšíriť aj o náhradný diel - dvojitý okruh, ktorý predstavuje skvelé rozšírenie od francúzskeho výrobcu Smoby. Vďaka nadčasovej 23-dielnej súprave si vaše dieťa dokáže pripevniť dvojitý okruh k dráhe horizontálne aj vertikálne. Autíčko dokáže po okruhu prejsť aj dole hlavou a pretekári naplánujú, aké je najvhodnejšie miesto na pripojenie okruhu a naplno tak využijú svoju fantáziu a technickú predstavivosť pri stavbe väčšej autodráhy. Dieťa dokáže s okruhom jednoducho manipulovať, je prispôsobený pre malé detské rúčky. Je vyhotovený z kvalitných a odolných plastov, jemných na dotyk, ľahko sa pripevňuje na dráhu. 

Pri skladaní stavebnice sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Doplnky k autodráham FleXtrem rozširujú herné možnosti, dieťa môže naplno rozvinúť svoju kreativitu a fantáziu pri výstavbe adrenalínovej autodráhy. Hra na povolanie pretekárov a konštruktérov pomáha deťom priblížiť sa k svetu dospelých, zažívajú radosť z pretekov a zároveň sa učia spoliehať samé na seba pri výstavbe dráhy pre svoje autíčka. Pri hre viacerých detí, kamarátov a súrodencov, si chlapci aj dievčatá rozširujú aj slovnú zásobu, cibria komunikačné schopnosti a učia sa spolupracovať na spoločnom projekte, pri pretekoch si pestujú zdravú súťaživosť.

Francúzsky Smoby prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery39*39*36 cm
Rozmery balenia28*11*32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,05 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.