Odrážadlo Tropic Flamingo Bobby Car Classic BIG tyrkysové so zvukom od 12 mesiacov

Popis produktu

Odrážadlo auto Tropic Flamingo Bobby Car je kvalitné detské odrážadlo, vyhotovené v tyrkysovej farbe s pekným tropickým motívom plameniaka a tukana. Je ako stvorené pre všetky veselé deti a najmä dievčatá od 12 mesiacov a pýši sa sa nosnosťou až 50 kg. Dievčatko si môže na tomto modernom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti Tropic Flamingo Car Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred chránené pred vyblednutím UV stabilizátormi. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Kolieska odrážadla Bobby Classic sú tiché a mäkké, vynikajúco sedia na ceste. Nízky podvozok výborne sedí na vozovke a dodáva odrážadlu vysokú stabilitu. Sedadlo na odrážadle je ergonomicky tvarované pre maximálny komfort z jazdy, pomáha správnemu vývinu bedrových kĺbov. Sedadlo je prispôsobené aj pre detičky, ktoré sa na ňom chcú odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Rozmery odrážadla sú 58*30*38 cm.

Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Tyrkysové odrážadlo s klaksónom je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

 • štýlové detské autíčko s tropickým dizajnom
 • má funkčný klaksón
 • je plne prispôsobené detským potrebám
 • nosnosť 50 kg
 • má konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
 • má podložku na koleno – staršie deti jazdia podobne ako na kolobežke
 • vhodné od 12 mesiacov  
 • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • kvalitný nemecký výrobok
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery58*30*38 cm
Celková výška38 cm
Celková dĺžka58 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,9 kg
Nosnosť50 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.