Odrážadlo traktor s prívesom Tractor Ride On with Garnished Trailer Écoiffier s úložným priestorom a záhradným náradím 85 cm od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo traktor s prívesom predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 12 do 36 mesiacov. Detský traktor vyzerá realisticky a jeho predná maska pripomína skutočný traktor. Originálny dizajn v zeleno-čiernej farebnej kombinácii upúta každého malého traktoristu na prvý pohľad. Súčasťou odrážadla je aj praktický príves, v ktorom si dieťa bude môcť voziť záhradné náradie. Traktor pre deti má pohodlné ergonomické sedadlo, ktoré je vzadu vyvýšené, takže sa z neho dieťa nebude počas jazdy zošmykovať. Pod sedadlom sa nachádza praktický úložný priestor, do ktorého sa dajú odložiť rôzne drobnosti.

Deti sa pri hre na záhradkárov, farmárov a traktoristov potešia aj sade záhradného náradia, v ktorom nájdu lopatku, hrabličky, krhlu a motyčku. Hravým spôsobom si tak vyskúšajú prácu v záhradke, pomáhajú svojim rodičom, polievajú a starajú sa o kvetiny. Jazda na odrážadle pomáha deťom posilňovať svalstvo na rukách a nohách, rozvíjajú si jemnú a hrubú motoriku, spoznávajú nové farby a tvary. Detské odrážadlo je ideálny darček pre najmenšie deti predtým, ako začnú používať prvý bicykel, pretože sa už od útleho veku učia udržiavať rovnováhu a pohybovať nôžkami. Rozmery odrážadla sú 85*28*33 cm. Jeho celková výška je 33 cm a dĺžka spolu s prívesom 85 cm.

Francúzsky Écoiffier prináša deťom kvalitné hračky, s ktorými sa zabavia na dlhé roky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Francúzsky Écoiffier sa na trhu s hračkami vyníma hračkami s originálnym dizajnom, modernými trendmi,  bezpečnostnými kritériami na vysokej úrovni a kvalitou za primeranú cenu. Potešte svojho drobca kúpou kvalitného odrážadla so sadou záhradného náradia a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery85*28*33 cm
Celková výška33 cm
Celková dĺžka85 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,5 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.