Odrážadlo Traktor 2v1 Écoiffier s kosačkou na prívese červené od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Écoiffier v podobe detského traktora je nádherné odrážadlo pre deti od 12 do 36 mesiacov. Odrážadlo má vzadu príves na dvoch kolieskach, na ktorom sa nachádza kosačka pre deti. Všetky časti odrážadla k sebe dokonale ladia, majú červeno-zelenú farbu. Odrážadlo aj kosačka majú v prednej časti veselé usmievavé tváričky. Odrážadlo - detský traktor má pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré je vzadu mierne vyvýšené, aby sa dieťatko pri jazde nešmýkalo. Pod sedadlom odrážadla nájde váš drobec praktický úložný priestor na hračky.

S kosačkou sa deti môžu hrať na záhradníkov alebo pomáhať rodičom v záhrade. Spolu s prívesom má odrážadlo dĺžku 104 cm. Detské odrážadlo nie je len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy. Pomocou odrážadla sa posilňuje svalstvo na rukách aj nohách, rozvíja sa jemná aj hrubá motorika detí, spoznávajú farby a tvary. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Detské odrážadlo je ideálne pre najmenšie deti pred tým, ako začnú používať prvý bicykel, pretože sa môžu už od útleho veku učiť udržať rovnováhu a pohybovať nôžkami.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Francúzsky Écoiffier sa na trhu s hračkami vyníma hračkami s originálnym dizajnom, modernými trendmi,  bezpečnostnými kritériami na vysokej úrovni a kvalitou za primeranú cenu. Potešte svojho drobca kúpou kvalitného odrážadla a kosačky v jednom a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery104*33*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia58*26*39 cm
Celková dĺžka104 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,74 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.