Odrážadlo traktor s prívesom Écoiffier zelený od 12 mesiacov

Popis produktu

Odrážadlo s prívesom Écoiffier v podobe detského traktora je kvalitné odrážadlo pre všetky deti a najmä chlapcov od 12 mesiacov. Detský traktor vyzerá veľmi realisticky a jeho predná maska pripomína skutočný traktor. Zeleno-čierna farebná kombinácia upúta každého malého traktoristu na prvý pohľad. Súčasťou odrážadla je aj praktický príves, v ktorom si dieťa bude môcť voziť svoje hračky. Traktor pre deti má pohodlné, ergonomické sedadlo, ktoré je vzadu mierne vyvýšené, aby sa dieťatko pri jazde nešmýkalo. Pod sedadlom sa nachádza praktický úložný priestor, do ktorého sa dajú odložiť rôzne drobnosti.

Detské odrážadlo nie je len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy. Pomocou odrážadla sa posilňuje svalstvo na rukách aj nohách, rozvíja sa jemná aj hrubá motorika detí, spoznávajú farby a tvary. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Detské odrážadlo je ideálne pre najmenšie deti pred tým, ako začnú používať prvý bicykel, pretože sa môžu už od útleho veku učiť udržať rovnováhu a pohybovať nôžkami. Rozmery odrážadla sú 82*28*33 cm. Jeho celková výška je 33 cm a dĺžka 82 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Francúzsky Écoiffier sa na trhu s hračkami vyníma hračkami s originálnym dizajnom, modernými trendmi,  bezpečnostnými kritériami na vysokej úrovni a kvalitou za primeranú cenu. Potešte svojho drobca kúpou kvalitného odrážadla s pohodlným sedadlom a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery82*28*33 cm
Celková výška33 cm
Celková dĺžka82 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,47 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.