Odrážadlo Traktor Écoiffier s úložným priestorom červené od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Écoiffier v podobe detského traktora je nádherné odrážadlo pre deti od 12 do 36 mesiacov. Odrážadlo - traktor pre deti má v prednej časti veselú usmievavú tváričku. Traktor pre deti má pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré je vzadu mierne vyvýšené, aby sa dieťatko pri jazde nešmýkalo. Pod sedadlom odrážadla sa nachádza praktický úložný priestor na hračky.

Detské odrážadlo nie je len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy. Pomocou odrážadla sa posilňuje svalstvo na rukách aj nohách, rozvíja sa jemná aj hrubá motorika detí, spoznávajú farby a tvary. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Detské odrážadlo je ideálne pre najmenšie deti pred tým, ako začnú používať prvý bicykel, pretože sa môžu už od útleho veku učiť udržať rovnováhu a pohybovať nôžkami.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Francúzsky Écoiffier sa na trhu s hračkami vyníma hračkami s originálnym dizajnom, modernými trendmi,  bezpečnostnými kritériami na vysokej úrovni a kvalitou za primeranú cenu. Potešte svojho drobca kúpou kvalitného odrážadla s pohodlným sedadlom a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*28*33 cm
Celková výška33 cm
Rozmery balenia54*25*26 cm
Celková dĺžka52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,7 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.