Odrážadlo Springo smarTrike ružové od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo smarTrike Springo je krásne skladacie detské odrážadlo sýtej ružovej farby, ktoré je vhodné hlavne pre dievčatká vo veku od 12 mesiacov a rastú s ním až do 3 rokov. Detské odrážadlo Springo je perfektnou kombináciou pohupovadla a odrážadla v jednom. Priaznivo pôsobí na fyziologický a motorický vývoj vašich ratolestí a pomáha pri budovaní sebaistoty a stability pri prvých krokoch. Pohupovací systém spolu s kolieskami, ktoré pohlcujú otrasy spolu vytvárajú skvelú pomôcku pre deti na hru v interiéri či exteriéri. Deti si hravým spôsobom posilňujú svalstvo, pohupovaním počas odrážania sa spevňujú svaly a trénuje sa aj stabilita. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Jednoduchým spôsobom sa dá toto odrážadlo zložiť na zlomok jeho veľkosti a vziať so sebou kamkoľvek. Je to skvelá hračka, ktorá pripraví vaše dieťa na jeho prvú trojkolku či bicykel. Detské odrážadlo má v prednej časti roztomilé očká, preto si dieťa si svoju novú pomôcku okamžite zamiluje. Detské odrážadlo Springo je vyrobené z kvalitných a pevných materiálov, kombinácie kovovej konštrukcie a plastu. Nosnosť odrážadla je 20 kg. Je to výborný darček pre všetky deti, ktoré milujú pohyb a hodiny plné zábavy. Prostredníctvom odrážadla sa v deťoch pestuje láska k pohybu a športu, k pobytu na čerstvom vzduchu.

Vďaka svojim kolieskam otočným o 360 stupňov je jazda na odrážadle pre dieťa veľkou zábavou. Výrobca smarTrike je celosvetovo najpredávanejší a najviac oceňovaný výrobca detských trojkoliek a odrážadiel, ktoré rastú s vašim dieťaťom. Na trhu pôsobí už dekádu a ako prvý prišiel s technológiou nastaviteľnej rúčky pre rodiča. Výrobca smarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek a odrážadiel. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je tento výrobca jednoznačne zárukou kvality

Vlastnosti

  • pohupovanie v pohybe pre posilňovanie svalstva nôh a stability
  • otočné kolieska otáčajúce sa o 360 stupňov pre jednoduché ovládanie
  • ergonomické sedadlo so zakrivením, ktoré zaisťuje dieťa pri jazde a je bezpečné
  • jednoduché skladanie a prenášanie
  • nebrúsené kolieska na jazdu v interiéri i exteriéri
  • vhodné od 12 do 36 mesiacov
  • rastie spolu s vašim dieťaťom
  • nosnosť do 20 kg
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
Rozmery39*25*28 cm
Celková výška51 cm
Výška sedacej plochy28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3.14 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné