Odrážadlo Spiderman Spidey Team Activity Ride On Kiddieland so zvukom a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Spidey Activity Ride On predstavuje vynikajúcu hračku pre všetky deti a najmä chlapcov od 12 do 36 mesiacov, ktorí radi sledujú animované rozprávky. Nadčasové červeno-modré odrážadlo je vyhotovené v tvare autíčka s motívom hrdinu Spidey. Odrážadlo je vybavené svetelnými aj zvukovými efektmi, palubná doska ponúkne deťom rôzne interaktívne funkcie. Táto skvelá hračka pomôže deťom s rozvojom jemnej motoriky a stability, originálny dizajn a pestré farby podporuj ich fantáziu a predstavivosť.

Odrážadlo má kvalitné plastové kolieska a ergonomicky tvarované sedadlo, ktoré zabezpečí deťom komfort aj pri dlhšej jazde. Detské odrážadlo je tou správnou voľbou pre všetky zvedavé deti, ktoré túžia objavovať a poznávať svet okolo nich. Vďaka krásnym obrázkom hrdinov z animovanej televíznej série Spidey and His Amazing Friends si deti odrážadlo ihneď obľúbia. Stabilná a odolná plastová konštrukcia s opierkou chrbátika vydrží deťom dlhé roky a pomôže im všestranne sa rozvíjať.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné odrážadlo v tvare auta
  • robustná konštrukcia
  • červeno-modré farebné vyhotovenie s motívom Spidey
  • zvukové a svetelné funkcie
  • rozvíja predstavivosť a motorické funkcie
  • od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.