Odrážadlo s prívesom a nakladačom Ride on Excavator with Trailer Écoiffier s úložným priestorom pod sedadlom od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo s prívesom a nakladačom Ride on Excavator od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 12 mesiacov. Moderné odrážadlo v žltom vyhotovení disponuje pohodlným ergonomickým sedadlom s úložným priestorom, do ktorého sa dajú odložiť rôzne drobnosti. Deti si vyskúšajú prácu s pohyblivou lyžicou v prednej časti odrážadla, ovládajú ju pomocou pák, ktoré sú po oboch stranách volantu. V zadnej časti odrážadla sa nachádza pohyblivá bagrovacia lyžica a vozík s 2 kolieskami, v ktorom si deti budú prevážať stavebný materiál, piesok alebo hračky.

Robustné kolieska zaručujú vysokú stabilitu odrážadla, je vybavené aj zábranou proti prevrhnutiu. Detské pracovné auto neobsahuje malé časti a deti sa s ním zahrajú na dvore aj záhrade. Hra s nakladačom rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. Dieťa sa dokáže hrou s pracovným autom zabaviť na dlhé hodiny. Chlapci si manipuláciou s volantom rozvíjajú jemnú motoriku, odrážaním sa od zeme posilňujú aj svalstvo na nohách. Deti sa približujú svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednostiCelkové rozmery odrážadla sú 105*38 cm.

Francúzsky Écoiffier prináša deťom kvalitné detské hračky s originálnym dizajnom, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie európske kritériá, preto sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.