Odrážadlo s prívesom Backhoe Ride on Maxi Abrick Écoiffier s bagrom a nakladačom 6 maxi kociek od 12-36 mes

Popis produktu

Odrážadlo s bagrom, nakladačom a prívesom od francúzskeho Écoiffier je multifunkčné pracovné vozidlo pre všetky deti a najmä chlapcov od 1 do 3 rokov. Odrážadlo je vyhotovené v čierno-žltej farebnej kombinácii, vyzerá realisticky ako skutočné stavebné auto, pričom má v prednej časti nakladač, ktorý malý stavbár ovláda pomocou riadiacich pák. V zadnej časti sa nachádza bagrovacia lyžica, s ktorou sa deti naučia manipulovať pri nakladaní sady 6 maxi kociek do prívesného vozíka. Kocky sa dajú aj samostatne uložiť pod vyklápateľné sedadlo s praktickým odkladacím priestorom. Sedadlo je v zadnej časti mierne vyvýšené a ergonomicky tvarované, takže poskytne šoférom komfort aj po dlhšom sedení.

Celkové rozmery odrážadla aj s prívesom sú 102*28*33 cm, pričom celková dĺžka je 102 cm. Pomocou pracovného odrážadla si deti posilňujú svalstvo na rukách aj nohách, rozvíjajú si jemnú a hrubú motoriku, hrajú sa na povolania a tým sa približujú svetu dospelých. Vyskúšajú si prácu šoférov, stavbárov a konštruktérov stavieb, zlepšujú si priestorové videnie, logické myslenie a predstavivosť. Detské odrážadlo je ideálne pre najmenšie deti pred tým, ako začnú používať prvý bicykel, pretože sa môžu už od útleho veku učiť udržať rovnováhu a pohybovať nôžkami.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery102*28*33 cm
Celková výška33 cm
Celková dĺžka102 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,16 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.