Odrážadlo Princezná v magickom zámku Kiddieland so zvukom a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Princezná v magickom zámku od Kiddieland je nadčasové a originálne ružové odrážadlo pre všetky dievčatká od 12 do 36 mesiacov, ktoré túžia po vlastnom rozprávkovom odrážadle s Disney motívom. Detské odrážadlo s motívom Princezná v zámku poteší všetky dievčatká, ktoré sa rady hrajú na princezné. Odrážadlo Kiddieland v sebe skrýva magické zvukové a svetelné funkcie, zábavné melódie a očarujúce svetlá vytvárajú v dievčatku pocit, že je v skutočnej rozprávke. Pod volantom odrážadla sa nachádza piano, na ktorom si dievčatká môžu skomponovať svoju vlastnú pesničku a vydržia sa hrať s odrážadlom dlhé hodiny.

Autíčko má kvalitné plastové kolieska, bezpečné a veľmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo s kvalitnou opierkou chrbta. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa posúva dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska odrážadla vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Odrážadlo Princezná je krásnym darčekom pre každé dievča, má bezpečnú a stabilnú konštrukciu a je vyzdobené krásnym obrázkami princeznej, stojacej pred zámkom. Súčaťou balenia sú aj batérie typu 2 x AA.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné odrážadlo
  • hravý dizajn s motívom Princezná v zámku
  • pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • rozprávkový dizajn
  • množstvo svetelných a zvukových funkcií
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
Rozmery55*27*36 cm
Rozmery balenia56*28*36 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6 included
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...