Odrážadlo Mickey Kiddieland so zvukom a svetlom červené od 12 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo so zvukom a svetlom Mickey Kiddieland je červené odrážadlo s obľúbeným motívom rozprávkového Mickey Mousa, populárnej postavičky, ktorú milujú deti po celom svete. Detské odrážadlo je vyhotovené vo veselých farbách, ktoré rozveselia deň každému dieťaťu od 12 mesiacov. Vaša dcérka alebo synček sa môže bez obáv premávať hore-dole a popritom si užívať všetky zvukové a svetelné efekty.

Odrážadlo pre deti Kiddieland je ako skutočné autíčko a vydáva zvuky a svieti smerovka napravo a naľavo. Dieťa sa zabaví s multifunkčným volantom a prednou časťou odrážadla kde nájde mnoho skvelých tlačítiek ktoré vydávajú zvuky a alebo svietia. Súčasťou detského odrážadla sú aj priložené batérie. Jazda na detskom odrážadle je pre deti prínosná. Dieťa má k dispozícii opierku chrbátika, ktorá mu pomôže k bezpečnej jazde. Dieťa si zlepšuje jemnú motoriku a pohybové zručnosti.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • motív Mickey Mouse
  • pre deti od 12 mesiacov
  • zvukové a svetelné efekty
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
Rozmery50*24*47 cm
Rozmery balenia52*26*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6 included
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné