Odrážadlo auto Baby Porsche 911 BIG so zvukom a realistickými detailmi z dielne Porsche červené od 18 mes

Popis produktu

Doprajte svojmu dieťaťu tie najlepšie jazdné zážitky s luxusným odrážadlom od nemeckého výrobcu BIG, ktorého karoséria bola navrhnutá podľa športového auta Porsche 911. Štýlové červené odrážadlo je určené pre pretekárov už od 18 mesiacov. Originálne autíčko má na prednej maske znak Porsche, je vybavené poznávacími značkami a realistickými detailmi predných a zadných svetiel. O pohodlie šoféra sa postará tvarované ergonomické sedadlo s odnímateľnou textilnou časťou, ktorá sa dá v prípade potreby jednoducho umyť. Odrážadlo Baby Porsche má vysokokvalitné široké gumené kolieska s logom automobilky, vyznačujú sa skvelými jazdnými vlastnosťami a tichým chodom.

Robustné a odolné odrážadlo bolo vyvinuté so súhlasom Porsche AG a navrhnuté štúdiom F. A. Porsche, takže vaše dieťa získa skutočne originálne vozidlo. Disponuje mechanickým klaksónom a palubná doska je vybavená dizajnovými kontrolkami. Odrážadlo v tvare auta má príjemne oblé tvary a jeho farby sú chránené UV filtrom, takže si zachová krásne farby aj po dlhom čase. Nosnosť vozidla je až 50 kg a jeho rozmery sú 72*33*41 cm, pričom celková výška je 41 cm. Volant odrážadla určuje smer jazdy, má vôľu do strán 30°.  Jazda na odrážadle BIG podporuje správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené. Moderný vzhľad odrážadla pomáha dieťaťu rozvíjať jeho individualitu, taktiež si rozvíja cit pre dizajn, fantáziu a predstavivosť.

Nemecký výrobca BIG produkuje kvalitné hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Odrážadlo pre deti je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nielen kvalitné, ale aj zdravotne neškodné.

Vlastnosti

  • licencované odrážadlo Porsche 911
  • realistické vyhotovenie
  • klaksón s mechanickým zvukom
  • nosnosť 50 kg
  • vhodné od 18 mesiacov  
  • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
  • špeciálny UV filter na ochranu farieb
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • kvalitný nemecký výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery72*33*41 cm
Celková výška41 cm
Rozmery balenia73*29*35 cm
Celková dĺžka72 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,2 kg
Nosnosť50 kg
Kolesárubber
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.