Odrážadlo Picnic Écoiffier s prívesom a setom do piesku zelené od 12 mes

Popis produktu

Écoiffier detské odrážadlo Picnic v tvare autíčka s prívesom má krásne prevedenie zelenej a červenej farby. Autíčko má milú usmievavú tvár, ktorá na najmenšie deti pôsobí pozitívnym dojmom. Príves autíčka sa dá odpojiť a volantom sa dá točiť, dieťa sa cíti ako keby jazdilo na naozajstnom aute. V prívese je set do piesku s vedrom, krhlou, hrabľami, lopatkou a pohárikmi. Odrážadlo pre deti je dlhé 83 cm aj s prívesom a vysoké 31 cm, sedadlo je dostatočne široké aby sa dieťaťu pohodlne sedelo. Dieťa si vyvíja pohybové schopnosti a motorickú zručnosť. Detské autíčko na odrážanie je vhodné pre deti od 12 do 36 mesiacov. Rozmery detského odrážadla sú 83*31*29,5 cm.

Detské odrážadlo Écoiffier Picnic je vyrobené z odolných a kvalitných plastových materiálov, ktoré vášmu dieťaťu poslúžia dlhý čas. Má ergonomicky tvarované sedadlo, ktoré zaručuje, že sa dieťa ani po dlhšom čase neunaví. Dieťa je od 12 mesiacov samostatné a pomocou detského odrážadla sa nohami odráža a posúva dopredu. Je to kvalitný a obľúbený výrobok, ktorý je vhodný pre malých chlapčekov. 

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery83*31*29,5 cm
Rozmery balenia80*60*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,19 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.