Odrážadlo pes na 4 kolieskach Buddy BIG s veľmi pohodlným ergonomickým sedadlom a opierkou od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo pes na 4 kolieskach Buddy od nemeckého výrobcu BIG je nádherné odrážadlo, ktoré poteší každé dieťa už od 12 mesiacov. Modré odrážadlo je vyhotovené v tvare psíka s krásnymi farebnými detailami. Praktické rukoväte poskytnú deťom pevný a istý úchop, o pohodlné sedenie sa postará ergonomické sedadlo s vyvýšenou zadnou časťou, takže sa dieťa bude pri jazdení cítiť istejšie. Chlapci aj dievčatá si obľúbia odrážadlo na prvý pohľad, psík s veselým úsmevom im vždy zlepší náladu. Spolu s ním si môžu už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Nadčasové odrážadlo podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa, takisto aj správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené.

Odrážadlo sa pýši vysokou nosnosťou až 50 kg, je chránené proti prevrhnutiu a v prednej časti sa nachádza aj konektor na pripojenie doplnkov značky BIG (napr. pre ťažné lano - nie je súčasťou balenia). Oranžové radidlá na odrážadle sú pevné, takže umožňujú deťom jazdu iba jedným smerom. Plastový povrch odrážadla je chránený pred poškodením slnečnými lúčmi UV filtrom, takže si aj po rokoch zachová svoje krásne farby. Pevné zelené kolieska sú vyrobné z kvalitného plastu, poskytnú deťom vynikajúce jazdné vlastnosti a stabilitu. 

Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Nízky podvozok zabezpečuje stabilitu autíčka na akomkoľvek povrchu. Rozmery produktu sú 23*59*41 cm. Hračky BIG sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

 • štýlové detské odrážadlo v tvare psíka
 • je plne prispôsobené detským potrebám
 • nízky stabilný podvozok
 • maximálna nosnosť 50 kg
 • v prednej časti konektor na pripojenie ťažného lana
 • vhodné od 12 mesiacov  
 • chránené proti prevráteniu
 • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • kvalitný nemecký výrobok
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery23*59*41 cm
Celková výška41 cm
Rozmery balenia59*23*41 cm
Celková dĺžka59 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,35 / 2,95 kg
Nosnosť50 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.