Balančné odrážadlo Paw Patrol Smoby s kovovou konštrukciou a nastaviteľným sedadlom od 24 mes

Popis produktu

Balančné odrážadlo Paw Patrol od francúzskeho výrobcu Smoby je originálne balančné odrážadlo pre deti s najmodernejším dizajnom. Je vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, farebne sa hodí hlavne chlapcov. Na riadidlách odrážadla sa nachádza vyobrazený animovaný motív Paw Patrol, obľúbenej detskej animovanej televíznej série, ktorý prekvapí každé dieťa. Balančné odrážadlo Smoby má krásne červeno-modré vyhotovenie. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo. Rastie s dieťaťom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel. Je to skvelý medzistupeň pri prechode z detskej trojkolky na prvý bicykel. Rozmery odrážadla sú 77*40*49 cm. Výška sedadla je 33-38 cm a je nastaviteľná podľa potrieb dieťatka.

Výhodou balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Dieťa sa musí spoliehať na seba, spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Detské odrážadlá od Smoby sú zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. Odrážadlo sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Odrážadlo má kvalitné a tiché kolesá pre hladkú jazdu, ktoré majú priemer 25 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiály použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Vlastnosti

  • najmodernejší dizajn
  • vyobrazený motív Paw Patrol
  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • tiché kolieska s priemerom 25 cm
  • pevná kovová konštrukcia
  • nastaviteľná výška sedadla
  • odrážadlo rastie spolu s dieťaťom
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodné od 18 mesiacov
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery76*39*48 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia26*30*64 cm
Výška sedacej plochy35 - 40 cm
Celková dĺžka76 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,3 kg
KolesáEVA wheels - Ø 25 cm
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné