Odrážadlo motorka Sport Balance Bike Red BIG so zvukom široké dvojité gumené kolesá červené od 18 mes

Popis produktu

Odrážadlo motorka Sport Bike Red od nemeckého výrobcu BIG predstavuje skvelú voľbu pre všetky deti a najmä chlapcov od 18 mesiacov. Červeno-čierne odrážadlo je vyhotovené v tvare športovej motorky so širokými dvojitými gumenými kolesami, ktoré poskytnú deťom pri jazde extra stabilitu a vyznačujú sa tichou jazdou. Chlapci aj dievčatá si športové odrážadlo obľúbia na prvý pohľad, poteší ich elektronický klaksón s realistickým zvukom. Detské odrážadlo podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa, takisto aj správny vývoj bedrových kĺbov, keďže sedí na široko rozkročené.

Plastový povrch odrážadla je chránený pred poškodením slnečnými lúčmi UV filtrom, takže si aj po rokoch zachová svoj nádherný vzhľad. Riadidlá sa dajú ľahko uchopiť, sedadlo je veľmi pohodlné a ergonomicky tvarované pre maximálny komfort z jazdy. Konštrukcia odrážadla je prispôsobená potrebám najmenších detí, zadná časť sedadla je navyše vybavená držadlom pre jednoduché prenášanie. Deti si pri jazde na motorke trénujú svoj zmysel pre rovnováhu, zlepšujú si priestorové videnie a reflexy. Rozmery motorky sú 63*35*46 cm, sedadlo je vo výške 29 cm. Nosnosť odrážadla je až 25 kg, klaksón funguje na 3 batérie typu AG13/LR44. 

Hračky BIG sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

  • odrážadlo v tvare motorky so zvukovým modulom
  • extra široké dvojité gumené kolesá
  • je plne prispôsobené detským potrebám
  • nosnosť 25 kg
  • vhodné pre deti od 18 mesiacov  
  • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
  • špeciálny UV filter na ochranu farieb
  • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
  • kvalitný nemecký výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery63*35*46 cm
Rozmery balenia62*30*44 cm
Výška sedacej plochy29 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,8 kg
Nosnosť25 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.