Odrážadlo motorka Speed Runner BIG s výškovo nastaviteľným sedadlom a riadidlami od 18 mes

Popis produktu

Motorka Speed Runner od nemeckého výrobcu BIG predstavuje vynikajúce športové odrážadlo pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Moderné oranžo-čierne odrážadlo v tvare rýchlej motorky je vybavené pevnou kovovou konštrukciou v kombinácii s robustnými plastovými dielmi. Veľké kolesá s odolnými plášťami sa postarajú o tichú a hladkú jazdu po akomkoľvek povrchu. Ergonomické sedadlo a protišmykové riadidlá sú výškovo nastaviteľné, vďaka čomu dokážete odrážadlo prispôsobiť veku a veľkosti dieťaťa. Nádherný dizajn a precízne spracované detaily na odrážadle prinesú deťom skvelé zážitky pri každodennom jazdení.

Chlapci aj dievčatá si odrážadlo obľúbia na prvý pohľad a vďaka nemu si môžu už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Športové odrážadlo podporuje motorický i pohybový vývoj detí, získavajú rýchlejšie reflexy, odhad vzdialenosti a sebavedomie. Trénujú si svoj zmysel pre rovnováhu, odrážadlo predstavuje skvelú prípravu na prvý bicykel, pýši sa vysokou nosnosťou až 35 kg. Riadidlá sa dajú ľahko uchopiť, špeciálne tvarované sedadlo poskytne malým športovcom maximálny komfort aj pri dlhšej jazde. Rozmery motorky sú 79*37*51 cm.

Hračky BIG sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

  • odrážadlo motorka s pevným kovovým rámom
  • plne prispôsobené detským potrebám
  • nosnosť 35 kg
  • vhodné pre deti od 18 mesiacov  
  • výškovo nastaviteľné riadidlá aj sedadlo
  • protišmykové rúčky s vyvýšenými okrajmi
  • kvalitný nemecký výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery79*37*51 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Hmotnosť3,3 kg
Nosnosť35 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.