Odrážadlo motorka Speed Bike BIG žlté od 18 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Speed Bike od nemeckého výrobcu hračiek BIG je kvalitná pohybová pomôcka vo forme motorky pre deti. Detské odrážadlo je vyhotovené v krásnej žltej farbe kombinovanej s čiernymi a striebornými prvkami. V prednej časti má motorka nálepku reflektorov a celá je zdobená peknými nálepkami, ktoré umocňujú skutočný pretekársky ráz odrážadla. Odrážadlo pre deti v peknom dizajne je vyrobené z kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Motorka pre deti  je vhodná pre chlapcov aj dievčatá a prináša deťom nielen radosť a zábavu, ale zároveň im pomáha pri rozvoji pohybových schopností. Motorka má len dve široké kolieska, takže dieťa na nej musí udržiavať rovnováhu. Detské odrážadlo - motorka Speed Bike má vynikajúcu ergonómiu a nízke ťažisko pre maximálnu bezpečnosť vášho dieťatka.

Motorka pre detiširoké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická, ľahká a využiteľná v interiéri i exteriéri. Využite krásne počasie a doprajte svojmu dieťatku veselé chvíle strávené na detskom odrážadle v štýle motorky. Odrážadlo je určené pre deti už od 18 mesiacov až do veku 3 rokov. Motorka disponuje stabilnými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom. Riadítka majú obmedzovač pohybu, ktorý znižuje riziko prevrátenia. Rozmery odrážadla pre deti sú 67*31*46 cm. Sýte farby sú pred poškodením slnkom chránené UV stabilizátormi. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Volant odrážadla sa dá otáčať do strán o 30°. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Žlté odrážadlo je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland a vyrobené v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

 • originálny dizajn odrážadla v podobe motorky
 • atraktívne farebné prevedenie
 • nízka hmotnosť
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • je chránené pred poškodením slnkom, dlho vyzerá ako nové
 • prísne testovanie zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť
 • nízke ťažisko pre maximálnu bezpečnosť
 • stabilné kolieska a ergonomicky tvarované sedadlo
 • 2 kolieska, vďaka čomu sa dieťa učí udržiavať rovnováhu
 • využitie v interiéri aj exteriéri
 • z kvalitných a odolných materiálov
 • vhodné od 18 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery67*31*46 cm
Celková výška46 cm
Rozmery balenia64*30*46 cm
Výška sedacej plochy29 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,7 kg
Nosnosť25 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné