Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Svetielkujúce detské odrážadlo Minnie od Kiddieland je kvalitné odrážadlo pre deti od 12 mesiacov v ružovej farbe. Má veľa zvukových, svetelných a mechanických funkcií, ktoré sa najmenším deťom veľmi páčia, napríklad klaksón, s ktorým môže drobček trúbiť. So svetielkujúcimi motívmi a zvukmi, ktoré odrážadlo vydáva, sa bude vaša maličká cítiť skutočne výnimočne.

Autíčko má kvalitné plastové kolieska, bezpečné a veľmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa posúva dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska odrážadla vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Odrážadlo má krásnu ružovú farbu a praktický úložný priestor pod sedačkou. Je doladené farebnými drobnosťami a vyzdobené obrázkami krásnej Minnie.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné
  • hravý ružový dizajn Minnie
  • pre deti od 12 mesiacov
  • atraktívny dizajn
  • so svetlom a zvukom
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6 included
Farbaružová
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...