Odrážadlo Tancujúca Minnie Kiddieland so zvukmi a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Tancujúca Minnie od Kiddieland je kvalitné odrážadlo pre deti od 12 mesiacov v ružovej a fialovej farbe. Detské odrážadlo má motív obľúbenej rozprávkovej postavičky Disney Minnie, ktorú milujú všetky malé princezné. Má veľa zvukových, svetelných a mechanických funkcií, ktoré sa najmenším deťom veľmi páčia. Napríklad, po stlačení štartovacieho kľúča detského odrážadla sa ozve zvuk naštartovaného auta a po stlačení trúby zahrá pekná melódia.

Autíčko má kvalitné plastové kolieska, bezpečné a veľmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo, ktoré možno nadvihnúť a uložiť do neho hračky. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa posúva dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska odrážadla vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Odrážadlo Tancujúca Minnie má krásnu ružovú farbu, je ideálne pre každú malú princeznú. Je doladené farebnými drobnosťami a vyzdobené obrázkami Minnie.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné
  • hravý dizajn s tancujúcou Minnie
  • pre deti od 12 mesiacov
  • atraktívny dizajn
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6 included
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...