Odrážadlo s mašľou Minnie Kiddieland so zvukom od 12 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo s rozprávkovým motívom Minnie je nádherné odrážadlo pre deti od 12 do 36 mesiacov v krásnom ružovom vyhotovení. Autíčko vydáva zvuky, pričom sa na palubnej doske nachádzajú rôzne pohyblivé Disney figúrky, s ktorými deti zažijú množstvo zábavy. Súčasťou odrážadla sú aj hudobné klávesy, s ktorými sa dieťaťu rozvíja hudobný sluch, vytvára si rôzne melódie a pesničky. Odrážadlo je ozdobené obrázkami obľúbenej dvojice Minnie a Daisy, ktoré sprevádzajú dieťa pri jeho aktivitách a pomáhajú mu s rozvojom jemnej motoriky, fantázie a predstavivosti.

Autíčko má kvalitné plastové kolieska, bezpečné a veľmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa posúva dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska odrážadla dokážu nasmerovať do strán a dieťa mení smer jazdy. Detské odrážadlo je tou správnou voľbou pre vášho malého, ktorý rád objavuje nové veci. Batérie 2 x AA sú súčasťou balenia.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné odrážadlo
  • robustná konštrukcia
  • veselé farebné vyhotovenie s Disney motívom
  • elektronické funkcie - zvukové
  • hudobné klávesy
  • rozvíja predstavivosť a motorické funkcie
  • od 12 mesiacov
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
Rozmery51*25*38 cm
Rozmery balenia52*27*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6 included
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné