Odrážadlo s vodiacou tyčou Dancing Minnie 3-in-1 Kiddieland a opierkou so zvukom a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Dancing Minnie 3v1 je vynikajúci darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 12 do 36 mesiacov, ktoré očarí na prvý pohľad. Nadčasové ružovo-biele odrážadlo je vyhotovené v tvare autíčka, pričom má v prednej časti veselú figúrku Minnie, ktorá dokáže hýbať hlavou v rytme zvuku. Odrážadlo disponuje zvukovými aj svetelnými efektmi, deti sa s ním vydržia hrať dlhé hodiny. Rodičia ocenia hlavnú výhodu odrážadla, ktoré dokáže rásť spolu s dieťaťom. Najmenšie deti sedia na odrážadle a sú chránené bezpečnostnou ohrádkou, zatiaľ čo rodič ovláda smer jazdy odrážadla. Nožičky majú vyložené na stúpadlách a hrá sa s tlačidlami na palubnej doske. Tieto doplnky sa dajú neskôr odpojiť a dieťa si užíva samostatnú jazdu.

Odrážadlo má kvalitné plastové kolieska, bezpečné a veľmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo s opierkou chrbátika. S týmto skvelým odrážadlom sa dievčatká výborne zabavia, pričom im najväčšiu radosť urobí tancujúca figúrka Minnie. Pri skúmaní a stláčaní tlačidiel sa učia logicky rozmýšľať, rozlišujú nové zvuky a tvary. Rozvíjajú si jemnú motoriku, veselé a pestré farby podnecujú ich fantáziu a predstavivosť. Odrážadlo 3v1 je ozdobené veselými animovanými obrázkami, ktoré nadchnú každé dieťa. Súčasťou balenia sú aj testovacie batérie 3xAA. Stabilná a odolná plastová konštrukcia vydrží deťom dlhé roky a pomôže im všestranne sa rozvíjať.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné odrážadlo
  • robustná konštrukcia s opierkou
  • ružové farebné vyhotovenie
  • figúrka Minnie
  • elektronické funkcie - zvukové a svetelné
  • rozvíja predstavivosť a motorické funkcie
  • od 12 mesiacov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
Rozmery55*27*44 cm
Rozmery balenia56*28*37 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 3 x AA/LR6 included
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...