Odrážadlo Mickey Kiddieland so zvukom a svetlom červeno-žlté od 12 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo so zvukom a svetlom Mickey Kiddieland je červeno-žlté odrážadlo s obľúbeným motívom rozprávkového Mickey Mousa, populárnej postavičky, ktorú milujú deti po celom svete. Detské odrážadlo je vyhotovené vo veselých farbách, ktoré rozveselia deň každému dieťaťu od 12 mesiacov. Vaša dcérka alebo synček sa môže bez obáv premávať hore-dole a popritom si užívať všetky zvukové a svetelné efekty

Odrážadlo pre deti Kiddieland je ako skutočné autíčko a vydáva zvuky a svieti smerovka napravo a naľavo. Na prednej časti odrážadla sú hodiny, vďaka ktorým sa dieťa učí rozoznávať číslice. Súčasťou detského odrážadla sú aj priložené batérie. Jazda na detskom odrážadle je pre deti prínosná. Dieťa má k dispozícii opierku chrbátika, ktorá mu pomôže k bezpečnej jazde. Dieťa si zlepšuje jemnú motoriku a pohybové zručnosti.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • motív Mickey Mouse
  • pre deti od 12 mesiacov
  • zvukové a svetelné efekty
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery50*24*47 cm
Rozmery balenia52*26*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
NoteBattery: 2 x AA/LR6 included
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.