Odrážadlo Mickey Disney Rookie Ride-On Smoby s kovovou konštrukciou a točiacimi riadidlami od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Disney Rookie Ride-On od francúzskeho Smoby je štýlové odrážadlo s motívom Mickey Mouse, ktoré si obľúbia chlapci aj dievčatá už od 12 mesiacov. Červené odrážadlo je vybavené špičkovou kovovou konštrukciou, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou a odolnosťou, ergonomicky tvarované sedadlo ponúkne deťom pohodlie aj pri dlhých trasách. Prvotriedne EVA kolieska sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, kombinujúceho výhody tichých gumených koliesok a odolného plastu. Dieťa si tak môže užívať hladkú a tichú jazdu.

V zadnej časti odrážadla sa nachádza praktický box na hračky a pod sedadlom sa nachádza praktické držadlo, vďaka ktorému sa odrážadlo ľahko prenáša. Protišmykové riadidlá sú vybavené bezpečnostným systémom, ktorý umožňuje dieťaťu pri jazde otáčať riadidlami iba do určitého uhla, takže sa bude pri jazde cítiť bezpečne a komfortne.

Odrážadlo je určené pre všetkých malých športovcov, pričom im pomáha správne udržiavať rovnováhu, zlepšovať si reflexy, priestorové videnie a odhad vzdialeností. Jazda na odrážadle podporuje aj rozvoj stability a svalstva dieťaťa. Odrážadlo Smoby prispieva k všestrannému vývoju dieťaťa, ktoré naberá sebadôveru a zároveň sa zabáva. Rozmery odrážadla sú 52*30*38 cm, pričom je sedadlo je vo výške 22 cm. Na odrážadle sa odvezie dieťa s maximálnou hmotnosťou 25 kg. Váha odrážadla je iba 2 kg.

Francúzsky Smoby prináša deťom kvalitné hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*30*38 cm
Celková výška38 cm
Hmotnosť2 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.