Odrážadlo Maxi Abrick Écoiffier pretekárske auto červené od 12 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Maxi Abrick Écoiffier je vyhotovené v krásnej červenej farbe, ktorá upúta deti už na prvý pohľad. Odrážadlo pre deti má motív pretekárskeho auta, je teda ideálne pre všetkých malých pretekárov. Detské odrážadlo má dokonale ergonomicky vytvarované sedadlo, pre potreby a maximálne pohodlie najmenších detí. Detské odrážadlo je vhodné pre deti od 12 do 36 mesiacov. Dieťatko sa neunaví ani počas dlhej jazdy, pretože na pretekárskom autíčku sa mu sedí veľmi pohodlne a je zárukou hodín plných zábavy. Realistický dizajn auta zaručí, že mu neodolá žiaden malý jazdec. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Dieťa si jazdou na odrážadle posilňuje svaly na nohách a trénuje si hrubú aj jemnú motoriku. Odrážadlo v tvare auta je teda vynikajúcim spôsobom na fyzický rozvoj dieťaťa. Dieťa sa odráža  nohami a pridržiava sa volantom, ktorý je vpredu. Kolieska na odrážadle sú kvalitné a odolné, zabezpečia ľahkú a hladkú jazdu. Odrážadlo pre deti  je ideálna hračka pre deti, ktoré milujú pohyb a neradi trávia čas nudnými činnosťami. Je to skvelý prostriedok na to, aby sme v deťoch pestovali lásku k pohybovým aktivitám a športu. Jazdou na autíčku sa deti môžu hrať na ozajstných šoférov a priblížiť sa tak svetu dospelých. Veľmi dobrým spôsobom sa tak rozvíja fantázia detí

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52,5x32x31,5 cm
Rozmery balenia80*60*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,40 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.