Odrážadlo Auto Balade Máša a medveď Smoby s hojdačkou ružovo-zelené od 6 mes

Popis produktu

Dievčenské odrážadlo Máša a medveď je nádherná pohybová pomôcka, ktorá sa dá veľmi jednoducho premeniť na detskú hojdačku. Odrážadlo a hojdačka v jednom je vhodné pre deti od 6 do 36 mesiacov. Dievčenské odrážadlo rastie spolu s dieťatkom. Keď má dieťa 6 mesiacov, autíčko je položené na hojdacej podložke a kolíše sa ako na hojdačke. Od 8 mesiacov môžete dieťatko voziť na odrážadle podobne ako v kočíku a riadiť smer autíčka prostredníctvom vodiacej rodičovskej rúčky. Rúčka je teleskopická a dá sa v prípade potreby odmontovať. Od 12 mesiacov využíva dieťatko svoje rozprávkové autíčko ako chodítko, s ktorým sa učí robiť prvé kroky. Odrážadlo pre dievčatá sa dá využiť až na 4 spôsoby. Všetky prídavné zariadenia sa dajú odmontovať veľmi jednoduchým spôsobom, bez použitia náradia. Odrážadlo má na volante klaksón na batérie, ktorý vydáva 3 rôzne melódie. Funguje na 3 x 1,5V batérie. Široké sedadlo na autíčku prispieva k správnemu vývinu bedrových kĺbov detí.

Sedačka odrážadla je ergonomicky tvarovaná, je veľmi pohodlná. Pod prednými a zadnými kolieskami detského odrážadla sú široké bezpečnostné prvky zabraňujúce prevráteniu odrážadla. Okolo sedačky je široká plastová ohrádka, ktorá chráni dieťa pred pádom a umožňuje mu pohodlné opieranie sa. Bezpečnosť dieťaťa je podporená aj trojbodovým bezpečnostným pásom, ktorý ho prichytí cez ramienka k sedadlu. Kvalitné kolesá poskytujú tichú a komfortnú jazdu, sú prispôsobené aj na jazdu vonku. Okienka autíčka sú vyzdobené obrázkami z obľúbenej rozprávky Máša a medveď.  Rozprávka Máša a medveď je dnes veľmi obľúbená medzi deťmi na celom svete. Máša je nezbedné dievčatko, ktoré miluje huncútstva, pohyb, sladkosti a rado sa pýta veľa otázok. Jej kamarát, medveď Miša, je bývalý cirkusový medveď, ktorý v lese hľadá (neúspešne) zaslúžený oddych. S nezbednou Mášou sa nakoniec skamaráti a spolu zažívajú všelijaké dobrodružstvá. Na celom svete sa predávajú milióny kníh a DVD s touto rozprávkou, deti si ju veľmi rýchlo obľúbili. 

Pod sedadlom detského odrážadla sa ukrýva úložný priestor, kam si dieťa môže schovať svoje obľúbené hračky alebo iné drobnosti. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Rozmery dievčenského odrážadla sú 54*41*46 cm.

Vlastnosti

 • dizajn autíčka s rozprávkovým motívom Máša a medveď
 • vodiaca rúčka pre rodiča
 • hojdací stojan
 • úložný priestor pod sedadlom
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia, ale aj ako opora pri chodení
 • dieťa sa na ňom môže aj hojdať, voziť podobne ako v kočíku
 • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
 • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • odolné kvalitné kolieska
 • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Celková výška46 cm
Rozmery balenia37*29*62 cm
Celková dĺžka54 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,75 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V, LR44
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.