Odrážadlo Maestro Confort Smoby s hojdačkou, poťahom a elektronickým volantom červené od 6 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Maestro Confort je nádherné autíčko pre deti, ktoré využijú v prebehu niekoľkých rokov. Výhodou detského odrážadla Smoby je, že rastie spolu s dieťaťom. Vďaka odpojiteľným častiam je vhodné od 6 mesiacov do 3 rokov. Spája v sebe najmodernejší dizajn, kvalitné materiály a bezpečnosť. Na volante detského odrážadla je elektronický panel, ktorý funguje na batérie a vydáv a 3 rôzne melódie. Súčasťou balenia sú 3 x LR44/AG13 batérie. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom. Odrážadlo v tvare detského autíčka sa dá poskladať na 4 rôzne spôsoby. Keď má dieťa 6 mesiacov odrážadlo stojí na hojdacej plošine a je to pre neho ideálne sedenie s vysokým operadlom. Hojdačka deti zabaví, ale pomôže aj s jednoduchým uspávaním najmenších detí. Má ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré je pokryté textilným poťahom. Ten sa dá v prípade potreby jednoducho zložiť a vyprať.

Dieťa si na autíčku môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Okolo odrážadla je bezpečnostná ohrádka, ktorá zaručuje maximálnu bezpečnosť a stabilitu dieťaťa počas jazdy. Ochranu zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás. 8 mesačné dieťa sedí podobne ako v kočíku, ale jazda na odrážadle s klaksónom je pre neho omnoho zábavnejšia. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10 mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odrážadlo využíva ako stabilnú oporu pri chodení. Vtedy sú vodiaca tyč a stúpačky už odmontované. 12 mesačné dieťa samostatne jazdí v autíčku odrážaním sa nožičkami. Kvalitné kolesá sú odolné a tiché. Celé detské odrážadlo je vyrobené s ohľadom na potreby najmenších detí. Rozmery detského odrážadla s hojdačkou sú 61*44*55 cm.

Volant odrážadla sa otáča do strán 30°. Pohyblivé oči na autíčku upútajú každé najmenšie dieťatko. Počas jazdy sa vďaka nim mení celkový výraz autíčka, ktoré môže žmurkať, spinkať alebo sa len veselo usmievať. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Výrazná červená farba v kombinácii s modrou a vzorovaným textilným poťahom upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Úložný priestor pod sedadlom deti využijú na ukrytie hračiek alebo iných drobností.

Vlastnosti

 • detské autíčko 4v1
 • odrážadlo s ohrádkou, vodiacou tyčou a textilným poťahom
 • odrážadlo – hojdačka pre najmenších
 • odrážadlo s vysokou opierkou – chodítko
 • klasické odrážadlo v podobe autíčka
 • vodiaca rúčka pre rodiča s nastaviteľnou výškou
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia
 • trojbodový bezpečnostný pás
 • ochranná hrazda
 • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
 • ergonomicky tvarované sedadlo s úložným priestorom
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 mesiacov
 • zaujímavé pohyblivé oči autíčka
 • odnímateľný textilný poťah
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery61*44*55 cm
Rozmery balenia62*38*39 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,1 kg
NoteBattery: LR44/AG13-1,5x3
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.