Odrážadlo Auto Balade Hľadá sa Dory Smoby s hojdačkou modro-žlté od 6 mes

Popis produktu

Odrážadlo Finding Dory (Hľadá sa Dory) je ako stvorené pre každého drobca, ktorý sa rád hojdá, učí sa chodiť alebo jazdí na autíčku. Je to krásna pomôcka, ktorá sa dá využiť na niekoľko rôznych spôsobov. Odrážadlo a hojdačka v jednom je vhodné pre deti od 6 do 36 mesiacov. Chlapčenské odrážadlo rastie spolu s dieťatkom. Keď má dieťa 6 mesiacov, autíčko je položené na hojdacej podložke a kolíše sa ako na hojdačke. Od 8 mesiacov môžete chlapčeka voziť na odrážadle podobne ako v kočíku a riadiť smer autíčka prostredníctvom vodiacej rodičovskej rúčky. Rúčka je teleskopická a dá sa v prípade potreby odmontovať. Od 12 mesiacov využíva dieťatko svoje rozprávkové autíčko ako chodítko, s ktorým sa učí robiť prvé kroky. Odrážadlo pre chlapcov sa dá využiť až na 4 rôzne spôsoby: hojdačka, ako kočík, chodítko a odrážadlo. Všetky prídavné zariadenia sa dajú odmontovať veľmi jednoduchým spôsobom, bez použitia náradia.

Odrážadlo má na volante klaksón na batérie, ktorý vydáva 3 rôzne melódie. Sedačka odrážadla je ergonomicky tvarovaná, je veľmi pohodlná. Pod prednými a zadnými kolieskami detského odrážadla sú široké bezpečnostné prvky zabraňujúce prevráteniu odrážadla. Okolo sedačky je široká plastová ohrádka, ktorá chráni dieťa pred pádom a umožňuje mu pohodlné opieranie sa. Bezpečnosť dieťaťa je podporená aj trojbodovými bezpečnostnými pásmi, ktoré ho prichytia cez ramienka k sedadlu. Kvalitné kolesá poskytujú tichú a komfortnú jazdu. Okienka autíčka sú vyzdobené obrázkami populárnej rybičky Dory. Tú poznáte z rozprávky Hľadá sa Nemo. Je to milá zábudlivá rybička, ktorú milujú všetky deti. Modro-žlté sfarbenie odrážadla je vhodné skôr pre chlapcov.

Pod sedadlom sa ukrýva úložný priestor, kam si dieťa môže schovať svoje obľúbené hračky alebo iné drobnosti. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Rozmery chlapčenského odrážadla sú 54*41*46 cm.

Vlastnosti

 • originálne autíčko v modro-žltej farbe
 • motív rozprávky Finding Dory (Hľadá sa Dory)
 • vodiaca rúčka pre rodiča
 • hojdací stojan
 • úložný priestor pod sedadlom
 • gumené kolieska
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
 • dieťa sa na ňom môže aj hojdať, voziť podobne ako v kočíku
 • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
 • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Celková výška46 cm
Rozmery balenia37*29*62 cm
Celková dĺžka54 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,75 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V, LR44
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.