Odrážadlo Hasiči Paw Patrol Kiddieland so zvukom a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Hasiči Paw Patrol od Kiddieland je kvalitné odrážadlo pre deti a najmä chlapcov od 12 do 36 mesiacov v červeno-čiernom farebnom vyhotovení. Detské odrážadlo má motív obľúbenej rozprávkovej animovanej série Paw Patrol, ktorú milujú všetky deti. Odrážadlo Paw Patrol v sebe skrýva zvukové a svetelné funkcie, ktoré prekvapia každého odvážneho hasiča. Realistická siréna, spolu s blikajúcimi svetlami zabaví deti, ktoré sa môžu zahrať na požiarnikov. Samozrejme, netreba zabudnúť naštartovať a vypočuť si zvuk motora. Dieťa má k dispozícii aj klaksón a ďalšie hudobné efekty, ktoré robia toto odrážadlo výnimočným.

Autíčko má kvalitné plastové kolieska, bezpečné a veľmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo s kvalitnou opierkou chrbta. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa posúva dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska odrážadla vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Odrážadlo Paw Patrol je krásnym darčekom pre každého chlapca, má bezpečnú a stabilnú konštrukciu a je vyzdobené krásnym obrázkami hrdinov z Paw PatrolSúčaťou balenia sú aj batérie typu 2 x AA.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné odrážadlo
  • hravý dizajn s motívom Paw Patrol
  • pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • atraktívny dizajn
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
Rozmery51*25*38 cm
Rozmery balenia52*27*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6 included
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...