Odrážadlo Fulda New Bobby BIG s ochrannou maskou čierne od 12 mes

Popis produktu

BIG odrážadlo pre deti v prevedení terénneho auta Bobby Fulda je vyhotovené v atraktívnej čierno-červenej kombinácii a dekorujú ho kvalitné nálepky, ktoré podčiarkujú detský ráz autíčka. Terénne autíčko je vhodné pre deti od 12 mesiacov do troch rokov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto jedinečnom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Detské odrážadlo BIG Bobby Fulda podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je vybavený novým typom riadenia, vďaka ktorému sa dieťa dokáže otočiť aj na veľmi malom priestore. Volant má vôľu do strán 30°. Ergonomicky tvarovaný volant so širokým uchopením je navyše vybavený funkčným klaksónom. Pod volantom sa nachádza malá skrýša na sladkosti, do ktorej sa vkladajú doplnky značky BIG - elektrický štartér, maják, elektrický klaksón a pod.

Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Kolieska odrážadla Bobby Fulda majú profilované tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. V prednej aj zadnej časti terénneho autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Pred karosériou je umiestnená maska z mäkkého pružného plastu, ktorá chráni nábytok pred poškodením, keď doň dieťa narazí. Maska sa dá v prípade potreby jednoducho zložiť.

Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Odrážadlo Boby Fulda je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

 • autíčko pre deti
 • má trúbku a úložný priestor
 • konektory na pripojenie doplnkov
 • prispôsobené detským potrebám
 • nosnosť 50 kg
 • volant sa otáča o 30 stupňov
 • vhodné od 12 mesiacov do 3 rokov
 • odolné proti prevráteniu
 • na jazdu v interiéri aj exteriéri
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • kvalitný nemecký výrobok
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery60*32*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*33 cm
Celková dĺžka60 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,5 kg
Nosnosť50 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.