Odrážadlo Enduro malé bielo-fialové od 18 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Enduro je krásna pomôcka na posilnenie svalstva detí v tvare malej motorky s jedinečným dizajnom. Odrážadlo je vyhotovené v štýlovej a modernej kombinácii perleťovej bielej a fialovej farby, ktorá vynikne vždy a všade. Motorka pre deti je vyrobená z kvalitného a odolného plastu, takže vydrží  dlhé roky. Motorka prináša vášmu dieťatku nielen radosť a zábavu, ale zároveň mu pomáha pri rozvoji pohybových a motorických schopností. Deti si posilňujú svalstvo na nohách, trénujú si aj reflexy a rýchle reakcie.

Detská motorka Enduro má pekné športové prevedenie, je ozdobená športovými nálepkami po stranách. Odrážadlo má širší rozchod zadných kolies pre dosiahnutie vyššej stability a dokáže uniesť dieťa až do hmotnosti 50 kg. Motorka má veľmi široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická a využiteľná v interiéri i exteriéri, deti sa s ňou zabavia dlhý čas v dome alebo na prechádzkach či detských ihriskách. Využite pekné počasie a doprajte svojmu dieťaťu krásne a zábavné chvíle strávené na detskom odrážadle v štýle motorky.

Motorka je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Je vybavená stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným, ergonomicky tvarovaným sedadlom, aby sa dieťatku jazdilo príjemne a pohodlne. Dieťa riadi motorku prostredníctvom prednej vidlice. Rozmery odrážadla pre deti sú 39,2*27,5*55 cm, výška sedadla je 25 cm a výška riadidiel je 39 cm. V zadnej časti má motorka 2 kolieska, preto je veľmi stabilná a bezpečná pre jazdu malých motorkárov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodMaďarsko
Rozmery39,2*27,5*55 cm
Celková výška39 cm
Výška sedacej plochy25 cm
Nosnosť50 kg
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.