Odrážadlo Écoiffier so zmrzlinovým vozíkom 100 % Chef od 12 mes

Popis produktu

Écoiffier odrážadlo so zmrzlinovým vozíkom 100 % Chef je nádherná hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Detské odrážadlo má tvar zmrzlinárskeho auta s usmievavou tváričkou, ktorá upúta každé najmenšie dieťatko. Má jemné modro-žlté farebné prevedenie a pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré je vzadu mierne vyvýšené, aby sa dieťatko pri jazde nešmýkalo. Pri pohybe volantom sa otáčajú predné kolieska, dieťa tak môže meniť smer jazdy a vydať sa na dobrodružné cesty. Súčasťou odrážadla pre deti je vozík na dvoch kolieskach, na ktorom sú rôzne farebné zmrzliny a nanuky z plastu. Vaše dieťatko sa môže zahrať na ozajstného zmrzlinára, pretože na vozíku sú aj plastové peniažky. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Detské odrážadlá nie sú len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy, aj keď je samozrejmosťou, že deti sa s nimi dokážu zabaviť veľmi dlhý čas. Pomocou odrážadla sa posilňuje svalstvo na rukách aj nohách, rozvíja sa jemná aj hrubá motorika detičiek. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Vďaka veselým farbám a hrám na povolanie sa podnecuje a rozvíja aj detská fantázia, deti sa približujú svetu dospelých. Detské odrážadlo je ideálne pre najmenšie deti pred tým, ako začnú používať prvý bicykel, pretože sa môžu už od útleho veku učiť udržať rovnováhu, pohybovať nôžkami.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery83*30*31 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.