Odrážadlo Disney Minnie Kiddieland ružovo-fialové s mašľou od 12 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Disney Minnie s mašľou od Kiddieland je kvalitné odrážadlo pre deti od 12 mesiacov ružovej farby v kombinácii s fialovou. Detská rozprávková postavička Minnie od Disney si získala milíony detských sŕdc. Má veľa zvukových, svetelných a mechanických funkcií, ktoré sa najmenším deťom veľmi páčia. So svetelnými a zvukovými motívmi, ktoré odrážadlo vydáva, sa môže vaša malá princezná všetkým pochváliť. Odrážadlo v prednej časti zdobí veľká ružová mašľa. Keď dieťa stlačí nejaké tlačidlo, začne odrážadlo svietiť a blikať, vydávať rôzne zvuky a melódie, čo dieťaťu vyčarí úsmev na tvári a zabaví ho na dlhé hodiny.

Autíčko má kvalitné plastové kolieska, bezpečné a veľmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa posúva dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska odrážadla vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Odrážadlo má krásnu ružovú farbu, je doladené farebnými drobnosťami a vyzdobené obrázkami krásnej Minnie. Batérie sú súčasťou balenia.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiť.

Vlastnosti

  • kvalitné a bezpečné
  • hravý ružový dizajn Disney Minnie s veľkou mašľou v prednej časti
  • pre deti od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery51*25*38 cm
Rozmery balenia52*27*34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Note2 x AA batteries
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.