Odrážadlo a chodítko Auto 2v1 Prasiatko Peppa Pig Smoby modré od 10 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Peppa Pig je milá hračka pre všetky deti od 10 do 36 mesiacov. Deti ho môžu využiť hneď na dva spôsoby. Od 10 mesiacov, keď dieťa začína chodiť, použije autíčko Peppa Pig ako oporu pri prvých krokoch. Nadobúda istotu, učí sa chodiť a popri tom má pri sebe svoje obľúbené postavičky z rozprávky. Keď je dieťa pri pohybe istejšie, v 12 mesiacoch si sadne na autíčko a odráža sa nohami. Dieťatko jazdí samostatne, užíva si slobodnú jazdu. Odrážadlo rastie s dieťaťom od 10 do 36 mesiacov. Sedadlo je ergonomicky tvarované, sedí sa na ňom veľmi pohodlne. Pod sedadlom autíčka je úložný priestor, kde si môže dieťa uložiť svoje obľúbené hračky alebo iné drobnosti.

Rozprávkový seriál Peppa Pig je obľúbený medzi najmenšími deťmi. Bol preložený do 40 jazykov a vysiela sa vo viac ako 180 krajinách. Autíčko s týmto rozprávkovým motívom je preto zaručene správnou voľbou pre každé najmenšie dieťatko. Prostredníctvom odrážadla sa dieťa učí udržiavať rovnováhu, posilňuje svalstvo na nohách, hrá sa aktívnym spôsobom. Autíčko má modrú farbu so žltým volantom a zelenými kolieskami. V oknách autíčka môžeme vidieť rodinku prasiatok z rozprávky Peppa Pig, ktorá sa vybrala na výlet autom. Odrážadlo je skvelou pomôckou pri  pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Volant na odrážadle sa dá otáčať do strán o 30 stupňov. Dieťa sa cíti ako pri jazde na ozajstnom aute. 

Vysoká opierka odrážadla poslúži ako opora pri chodení, ale zaručuje aj vyššiu bezpečnosť pri jazde na autíčku. Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Odrážadlo a chodítko v jednom má rozmery 54*27*40 cm.  Výška sedadla od zeme je 21 cm, šírka sedadla je 17 cm a výška rúčky od zeme je 40 cm.

Vlastnosti

  • je využiteľné ako chodítko a odrážadlo
  • motív rozprávky Peppa Pig
  • vhodné pre chlapcov aj dievčatá
  • úložný priestor pod sedadlom
  • volant sa otáča do strán o 30°
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • pohodlné sedadlo
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • rastie s dieťaťom od 10 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia55*24*27 cm
Celková dĺžka54 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,5 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné