Odrážadlo a chodítko Auto 2v1 Sofia Prvá Smoby fialové od 10 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo pre deti Sofia Prvá je krásne fialové autíčko vhodné pre deti od 10 mesiacov. Odrážadlo slúži zároveň ako chodítko a je dekorované motívom z Disney rozprávky Sofia, ktorý na prvý pohľad upúta každé dievčatko. Výhodou autíčka je, že rastie spolu s vašim dieťaťom. Keď má dieťatko 10 mesiacov a učí sa chodiť, slúži mu autíčko ako chodítko, vytvára oporu počas prvých krôčikov. Neskôr, keď si slečna dokáže sadnúť na autíčko, odráža sa nožičkami, vytáča volant doprava a doľava, pohodlne sa opiera a s ľahkosťou sa kotúľa po kolieskach. Odrážadlo a chodítko Sofia je zabezpečené proti prevráteniu, pod kolieskami má istiace prvky, ktoré stabilizujú autíčko. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Detské odrážadlo Smoby v prevedení fialového autíčka je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Chodítko a odrážadlo v jednom je prevedené v nádherných dievčenských farbách a je replikou auta, je dekorované veselými nálepkami. Malé vodičky iste ocenia otváraciu sedačku, pod ktorou sa nachádza úložný priestor na rôzne poklady. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Smoby detské odrážadlo Sofia je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s francúzskou dokonalosťou a precíznosťou. Rozmery odrážadla pre deti sú 54*27*40 cm.  Výška sedadla od zeme je 21 cm, šírka sedadla je 17 cm a výška rúčky od zeme je 40 cm.Autíčko je vhodné hlavne pre dievčatá od 10 do 36 mesiacov

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malé princezné. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

 • originálny dizajn autíčka 
 • obľúbený rozprávkový motív Sofia I. pre malé princezničky
 • využiteľné ako chodítko a odrážadlo
 • bezpečnostné prvky pod kolieskami ako ochrana proti prevráteniu
 • úložný priestor pod sedadlom
 • rastie spolu s dieťaťom
 • volant sa otáča do strán o 30°
 • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
 • pohodlné sedadlo
 • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
 • vhodné od 10 mesiacov do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*27*40 cm
Rozmery balenia55*24*27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,50 kg
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.