Odrážadlo a chodítko auto Cars Disney Smoby s opierkou a úložným priestorom červené od 10 mes

Popis produktu

Detské autíčko Cars Disney je moderné a kvalitné odrážadlo a chodítko v jednom od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Originálne autíčko v červenej farbe je vhodné najmä pre chlapcov od 10 mesiacov. Detské odrážadlo Autá rastie s vaším dieťaťom a prispôsobuje sa jeho potrebám. 10-mesačné dieťa používa chodítko ako pomôcku pri svojich prvých krokoch a od 12 mesiacov si môže na autíčko sadnúť a odrážať sa nohami. Kvalitné kolieska na odrážadle sú vyrobené z mäkčeného plastu a preto sa na nich jazdí dobre v exteriéri aj interiéri.

S multifunkčným odrážadlom sa dieťa učí udržiavať rovnováhu, posilňuje svoje svalstvo. Detské odrážadlo taktiež pomáha deťom pri ich pohybovom a motorickom vývoji. Široké sedadlo na autíčku prispieva k správnemu vývinu bedrových kĺbov u detí. Odrážadlo s motívom Cars (Autá) má realistickú podobu známeho autíčka McQueen, ktoré si obľúbili deti po celom svete. Animované postavičky a hrdinovia z Disney rozprávok sú populárne u všetkých malých detí, ktoré rady sledujú ich rozprávky a dobrodružstvá, vďaka čomu sa rozvíja aj ich fantázia a predstavivosť.

Odrážadlo Smoby je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, povrch je jemný, zamatový na dotyk. Volant je možné otáčať do každej strany o 30 stupňov. Bezpečnosť dieťaťa je zaistená aj vďaka zábrane, ktorá sa nachádza v prednej a zadnej časti autíčka a zabraňuje jeho prevráteniu, čo ocenia aj rodičia. Rozmery odrážadla sú 54*27*40 cm, pričom celková výška je 40 cm a dĺžka 54 cm. Sedadlo je ergonomicky tvarované, ponúka deťom najvyšší komfort pri sedení. Pod sedačkou sa nachádza tajný úložný priestor, kam si chlapci môžu schovať rôzne drobnosti a hračky. Vysoká opierka je stabilná, deti sa môžu o ňu bez obáv oprieť.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca, ktorý má dlhú tradíciu a vyrába tie najkvalitnejšie plastové hračky v originálnom vyhotovení. Všetky hračky sú vyrobené tak, aby dbali o bezpečnosť detí. Každá hračka má zaoblené hrany a proces výroby je prísne kontrolovaný. Plast na hračkách Smoby je príjemný a zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. 

Vlastnosti

  • multifunkčné autíčko - chodítko aj odrážadlo
  • volant sa otáča do strán o 30°
  • oblé hrany, povrch zamatový na dotyk
  • praktická zábrana zabraňuje prevráteniu
  • rastie s dieťaťom od 10 mesiacov
  • prvotriedny francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia56*25*27 cm
Celková dĺžka54 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.