Odrážadlo a chodítko Auto Balade 2v1 Smoby so zvukom ružové od 6 mes

Popis produktu

Autíčko Balade je vyrobené vo Francúzsku spoločnosťou Smoby. Detské odrážadlo je ružové odrážadlo a chodítko v jednom pre dievčatká. Detské odrážadlo rastie spolu s dieťaťom už od 6 do 36 mesiacov. Najmenšie detičky môžete v autíčku jednoducho voziť vďaka teleskopickej vodiacej tyči. Na volante autíčka sa nachádza hudobný panel na batérie, ktorý vydáva tri rôzne melódie, zaujme pozornosť vašej slečny a podporí jej hravosť. Odrážadlo pre dievčatá má ergonomicky vytvarované sedadlo a vysokú opierku pre maximálny komfort pri vození. Bezpečné sedenie zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás a široká oporná hrazda, takže dieťatko sa môže pohodlne oprieť o ktorúkoľvek stranu. Nožičky má dievčatko počas vozenia vyložené na širokých podperách.

Pod prednými aj zadnými kolieskami odrážadla sú bezpečnostné prvky proti prevráteniu autíčka. Odrážadlo Auto Balade má výškovo nastaviteľnú vodiacu kovovú rúčku, ktorú možno jednoducho bez použitia nástrojov odmontovať, rovnako ako aj ostatné prídavné prvky. Pre maximálnu bezpečnosť má autíčko všetky hrany oblé. Vo veku 10 mesiacov sa dievčatko pomocou odrážadla a chodítka učí chodiť. Z odrážadla je odmontovaná vodiaca tyč aj oporné prvky - hrazda a stúpačky na nožičky. Dieťatko sa odzadu drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení. Jednoročné dieťa už môže samostatne sedieť na autíčku a odrážať sa nožičkami. Kvalitné kolieska zaručujú tichú a komfortnú jazdu. Dievčenské odrážadlo je ergonomicky pohodlné a bezpečné.

Detské odrážadlo je prevedené v dievčenských farbách ružovej a žltej, doplnenej zelenými detailmi. Celé odrážadlo s usmiatou tváričkou je dekorované jemnými obrázkami prírody. Odrážadlo má zabudovanú aj skrýšu na hračky umiestnenú pod sedadlom autíčka, do ktorej sa pohodlne vojde napríklad fľaška s čajíkom. Odrážadlo a chodítko Auto Balade pochádza z dielne francúzskeho výrobcu Smoby. Značka Smoby je popredný francúzsky producent detských hračiek a pohybových pomôcok. Odrážadlo spája množstvo inovačných myšlienok, vďaka prídavným zariadeniam v ňom môžete dieťa jednoducho voziť. Odrážadlo je vyrobené z kvalitných a zdraviu neškodných materiálov. Vďaka praktickým rozmerom 54*41*46 cm nezaberie veľa miesta.

Vlastnosti

  • originálny dizajn autíčka s usmievavou tvárou
  • vodiaca rúčka pre rodiča
  • úložný priestor pod sedadlom
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • trojbodový bezpečnostný pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na batérie s rôznymi melódiami
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • bezpečnostné prvky proti prevráteniu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*41*46 cm
Rozmery balenia63*30*36 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,10 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.