Odrážadlo s plyšovým medveďom Bubble Go Original Smoby s ohrádkou a vodiacou tyčou od 6 mes

Popis produktu

Špičkové detské odrážadlo Bubble Go Original je najnovšie odrážadlo a chodítko zároveň, ktoré pochádza z dielne francúzskych dizajnérov Smoby, ktoré rastie s dieťaťom už od 6 mesiacov. Vynikajúco sa osvedčí v exteriéri aj interiéri vďaka kvalitným širokým kolieskam s tichým chodom. Vďaka odnímateľným častiam ho chlapci aj dievčatá budú využívať dlhé roky, pričom im pomôže aj s prvými krôčikmi. Jednoduchým spôsobom, bez použitia náradia sa prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Dieťatko od 6 mesiacov sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť, pričom sa hrá s elektronickým volantom a pozoruje okolie. Pomocou pevnej vodiacej rúčky je ovládanie praktické a pohodlné. 

Sedadlo je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo čo najpríjemnejšie, pričom sa dá vysoká opierka polohovať. Bezpečnosť zaisťuje 3-bodový bezpečnostný pás a kvalitná ohrádka. V prednej časti odrážadla sa nachádza malý plyšový medvedík v bielej farbe, ktorý sa s vaším dieťaťom vydá na dobrodružnú cestu. Sedí na vlastnom sedadle s uzatvárateľným priehľadným krytom, dieťa sa s ním môže kedykoľvek zahrať. Len čo sa dieťa od 10 mesiacov začne učiť prvé kroky, Bubble Original sa premení na autíčko-chodítko. Jednoducho odpojíte rodičovskú rúčku, ohrádku a v zadnej časti opierky sa nachádza držadlo, o ktoré sa dieťa pohodlne oprie a učí sa chodiť, pričom sa nemusí obávať prevrátenia vďaka poistke v zadnej časti odrážadla.

Dieťa s odrážadlom v tvare autíčka zažije veľa zábavy, pričom sa podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Jasné a krásne farby rozvíjajú fantáziu a predstavivosť, dieťa sa všestranne rozvíja. Pri vození rodičmi ocenia detičky najmä stúpadlá, na ktoré si vyložia nožičky a odpočívajú. Odrážadlo bolo navrhnuté tak, aby v maximálnej miere slúžilo potrebám detí už od útleho veku. Rozmery odrážadla sú 70*51*62 cm, je pevné a stabilné.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. 

Vlastnosti

  • odrážadlo a chodítko 2v1
  • elektronický volant s klaksónom
  • odnímateľná bezpečnostná ohrádka
  • do interiéru aj exteriéru
  • odpojiteľná vodiaca rúčka
  • 3-bodový bezpečnostný pás
  • dieťa posilňuje svalstvo na nohách a pohybové zručnosti
  • vhodné od 6 mesiacov, rastie s dieťaťom
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery70*51*62 cm
Celková výška70 cm
Rozmery balenia40*39*67 cm
Celková dĺžka62 cm
Na batériuÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.