Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so slnečníkom a elektronickým volantom ružovo-zelené od 6 mes

Popis produktu

Dievčenské odrážadlo Bubble Go 2v1 je nádherné odrážadlo pre deti z dielne francúzskeho výrobcu Smoby. Dá sa využiť v interiéri aj exteriéri, pretože má kvalitné široké kolieska. Odrážadlo pre deti Smoby rastie spolu s dieťaťom vďaka odnímateľným častiam. Jednoduchým spôsobom, bez použitia náradia sa prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Je vhodné pre deti už od 6 mesiacov. Dieťatko od 6 mesiacov sedí pohodlne a bezpečne na sedadle a nechá sa viesť. Pomocou vodiacej rúčky s pevnou kovovou konštrukciou je ovládanie odrážadla praktické a pohodlné. Rúčka má praktický držiak na fľašu. Dieťa je počas slnečných dní chránené slnečnou clonou, ktorá sa dá v prípade potreby jednoducho odpojiť.

Sedadlo detského odrážadla je ergonomicky tvarované tak, aby sa dieťaťu sedelo či najpohodlnejšie. Úložný priestor pod sedadlom deti využijú na ukrytie hračiek alebo iných drobností.Bezpečnosť zaisťuje trojbodový bezpečnostný pás, ktorý dieťa fixuje. Aby sa dieťatko počas jazdy nenudilo, má pred sebou melodický panel s hračkami Activity. Volant odrážadla obsahuje aj elektronický klaksón, ktorý funguje na 3 x LR44/AG 13 batérie. Batérie v balení sú testovacie, je potrebné vymeniť ich. Vo veku jedného roka je dieťatko dostatočne veľké, Bubble Go 2v1 sa môže premeniť na detské autíčko – odrážadlo. Jednoducho odpojíte rodičovskú rúčku, striešku a vysokú opierku. Dieťa s ním zažije veľa zábavy, zároveň autíčko podporí jeho pohybový rozvoj posilnením svalov na nohách. Pod sedadlom odrážadla je praktický úložný priestor na prevážanie drobností a detských hračiek. Rozmery odrážadla sú 63*35*56 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Nežný odtieň ružovej v kombinácii so zelenou a bielou je ako stvorený re každú malú slečnu. Odrážadlo s klaksónom Smoby je výborný darček pre najmenšie dievčatá. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. 

Vlastnosti a výhody

 • použitie v interiéri i exteriéri
 • odrážadlo 2v1
 • dieťa sa vozí podobne ako v kočíku
 • klasické odrážadlo v podobe autíčka
 • sklápacia strieška, ktorá sa dá odpojiť
 • odpojiteľná vodiaca rúčka so stojanom na fľašu pre rodiča
 • trojbodový bezpečnostný pás
 • dieťa posilňuje svalstvo na nohách a pohybové zručnosti
 • odrážadlo má hrací panel s tlačidlami, ktoré vydávajú zvuky
 • funguje na 3 x LR44/AG13 batérie
 • úložný priestor pod sedadlom
 • vhodné od 6 mesiacov
 • ružová farba hlavne pre dievčatá
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*35*55 cm
Rozmery balenia68*39*38 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,54 kg
NoteBattery: 3 x LR44/AG13 - 1,5V
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.