Odrážadlo Bobby Car Neo Rosé BIG ružové zvukové s 3-vrstvovými gumenými kolesami a ergonomické sedadlo od 12 mes

Popis produktu

Štýlové odrážadlo v tvare luxusného autíčka Bobby Car Neo Rosé predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti a najmä dievčatá od 1 do 5 rokov. Na autíčku zaujmú malé šoférky zvukové efekty, ktoré robia každú jazdu realistickejšou a zaujímavejšou. Odrážadlo s európskym dizajnom v jemnom ružovom vyhotovení má oblé tvary a pohodlné ergonomické sedadlo. Deti budú mať veľkú radosť aj z klaksónu, skvelý zážitok z jazdy umocňuje aj veľká mriežka chladiča v prednej časti autíčka.

Odrážadlo Bobby Car Neo Rosé je robustné a pevné autíčko, disponuje vysokou nosnosťou až 50 kg. Farby odrážadla sú chránené pred vyblednutím špeciálnym UV filtrom, takže si aj po dlhom čase zachová svoj krásny vzhľad. Kvalitné 3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, ponúkajú vynikajúce jazdné vlastnosti v interiéri aj exteriéri. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou, na plášťoch majú vyrazenú značku BIG a dokonale ladia s autíčkom.

Jazda na odrážadle podporuje správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy, má vôľu do strán 30°.  Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Sedačka má navyše podložku pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V zadnej časti odrážadla sa nachádzajú odrazové svetlá. Váha odrážadla je 3,6 kg. Celkové rozmery odrážadla sú 57*30*39 cm, sedadlo je vo výške približne 20 cm.

V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Nemecký výrobca BIG produkuje kvalitné hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Odrážadlo pre deti je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Vlastnosti

  • ružové odrážadlo s klaksónom
  • realistické vyhotovenie
  • nosnosť 50 kg
  • konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
  • podložka na koleno – staršie deti jazdia podobne ako na kolobežke
  • vhodné od 12 mesiacov  
  • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
  • špeciálny UV filter na ochranu farieb
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • kvalitný nemecký výrobok
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Hmotnosť3,6 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.