Odrážadlo Bobby Car Neo Anthrazit BIG zvukové s 3-vrstvovými gumenými kolesami a meniteľné ráfiky tyrkysové a ružové od 12 mes

Popis produktu

Doprajte svojim deťom špičkové európske odrážadlo v prvotriednej kvalite. Odrážadlo Bobby Car Neo od nemeckého výrobcu BIG v tvare luxusného autíčka poteší všetkých chlapcov a dievčatá od 1 do 5 rokov. Malí pretekári budú obdivovať jeho nadčasový dizajn s krásnym antracitovým vyhotovením. Funkčný klaksón so zvukovým efektom urobí každú jazdu realistickejšou a zaujímavejšou. Autíčko má oblé tvary a pohodlné protišmykové sedadlo. V prednej časti autíčka je veľká realistická mriežka chladiča, ktorá umocňuje pôžitok z jazdy.

Robustné odrážadlo Neo je špičkovým produktom, ktorý sa vyznačuje tými najlepšími jazdnými vlastnosťami. Jeho celková nosnosť je až 50 kg. Povrch odrážadla je chránený špeciálnym UV filtrom, takže si aj po rokoch zachová svoje krásne farby. 3-vrstvové gumené kolieska odrážadla sú tiché, vynikajúco sedia na ceste. Na plášťoch majú vyrazenú značku BIG. Sú maximálne odolné a dokonale ladia s dizajnom autíčka. V prípade potreby umožňujú výmenu ráfikov za ružové alebo tyrkysové. V takých istých farebných variantoch sa dá vymeniť aj kryt na klaksóne. Možnosť voľby dizajnu napomáha rozvoju detskej individuality a osobnosti.

Odrážadlá BIG podporujú správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené. Volant odrážadla určuje smer jazdy, má vôľu do strán 30°. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jeho súčasťou je aj podložka pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V zadnej časti odrážadla sa nachádzajú odrazové svetlá. Celková váha odrážadla je 3,6 kg a jeho rozmery sú 57*30*39 cm, sedadlo je vo výške približne 20 cm. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG. S odrážadlom Neo dieťa zažije čistú radosť z jazdy, pričom si rozvíja priestorové videnie, jemnú motoriku a zároveň posilňuje svalstvo na rukách a nohách.

Nemecký výrobca BIG produkuje kvalitné hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Odrážadlo pre deti je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Vlastnosti

 • nádherné antracitové vyhotovenie
 • tiché gumené kolieska s vymeniteľnými ráfikmi
 • vymeniteľný kryt na klaksóne
 • nosnosť až 50 kg
 • pre deti od 1 do 5 rokov
 • konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
 • podložka na koleno – staršie deti jazdia podobne ako na kolobežke
 • realistická mriežka na prednej maske
 • UV filtre proti vyblednutiu farieb
 • ergonomické protišmykové sedadlo
 • kvalitný a odolný nemecký výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
Celková dĺžka57 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.