Odrážadlo auto Bobby Car Classic Led BIG červené so svietiacou karosériou a klaksónom od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo Bobby Car Classic Led od nemeckého výrobcu BIG v tvare autíčka poteší každé dieťa od 1 do 5 rokov. Autíčko v krásnom červenom vyhotovení s farebnými nápismi má podsvietenú karosériu, ktorá nadchne všetkých malých šoférov a šoférky. Podsvietenie karosérie ponúka 3 svetelné režimy: nepretržité svietenie, blikanie alebo osvetlenie s automatickým vypnutím po 10 minútach. Deti si tak užijú zábavnú jazdu aj počas tmy a kedykoľvek si nastavia svetlá podľa svojich predstáv.

Vďaka originálnemu odrážadlu si chlapci aj dievčatá môžu už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Nadčasové odrážadlo podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa, takisto aj správny vývoj bedrových kĺbov, keďže sedí na odrážadle široko rozkročené. Odrážadlo sa pýši vysokou nosnosťou až 50 kg. Volant je vybavený funkčným klaksónom, takže deti budú mať z jazdy realistickejší zážitok. Plastový povrch odrážadla je chránený pred poškodením slnečnými lúčmi UV filtrom, takže si aj po rokoch zachová svoje krásne farby. Pevné a odolné kolesá zaručujú vynikajúce jazdné vlastnosti a tichý chod.

Sedadlo je ergonomicky tvarované pre maximálny komfort z jazdy a má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom, detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Nízky podvozok zabezpečuje stabilitu autíčka na akomkoľvek povrchu.

Hračky BIG sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

 • červené odrážadlo s farebnými nápismi
 • podsvietená karoséria s 3 svetelnými módmi
 • funkčný mechanický klaksón
 • vysoká nosnosť 50 kg
 • má konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
 • má podložku na koleno – staršie deti jazdia podobne ako na kolobežke
 • vhodné od 12 mesiacov  
 • chránené proti prevráteniu
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • kvalitný nemecký výrobok
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery27*60*31 cm
Celková výška27 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.