Balančné odrážadlo Balance Bike Comfort Smoby s ultraľahkou 2,7 kg kovovou konštrukciou a tichým chodom gumených kolies od 24 mes

Popis produktu

Balančné odrážadlo Balance Bike Comfort je originálna športová hračka od francúzskeho Smoby, ktorá poteší všetkých chlapcov a dievčatá už od 2 rokov. Odrážadlo je vybavené pevným celokovovým rámom, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou odolnosťou a pevnosťou. Ultraľahké odrážadlo sa vyznačuje nízkou váhou iba 2,7 kg, dieťa s ním dokáže jednoducho manipulovať a ľahko sa ovláda. Pohodlné ergonomické sedadlo sa dá výškovo nastaviť pre potreby dieťaťa od 2 do 5 rokov.

Odrážadlo má tiché a kvalitné gumené kolesá, vďaka ktorým si deti užijú hladkú a bezproblémovú jazdu. Praktický vyklápací stojan v spodnej časti umožní odrážadlo jednoducho zaparkovať. Počas jazdy môže mať dieťa nohy položené na odpočinkovej ploche v centrálnej časti odrážadla. Jeho rozmery sú 77*40*52 cm, jeho výška je 50 cm. Riadidlá sa dajú otáčať do strán maximálne o 30 stupňov, takže dieťa získa lepšiu kontrolu pri jazde na odrážadle.

Pri jazde na odrážadle sa dieťa musí spoliehať na seba, naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Získava rýchlejšie reflexy a odhad vzdialeností, rozpoznáva prekážky, ktoré sa vyskytujú pri jazde. Pri športovaní dieťaťa by však rodičia mali dbať na čo najvyššiu bezpečnosť, a preto by mu mali zaobstarať aj prilbu a chrániče.

Francúzsky Smoby už dlhé desaťročia prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym francúzskym dizajnom. Všetky hračky sú vyrobené tak, aby dbali o bezpečnosť detí. Každá hračka má zaoblené hrany a proces výroby je prísne kontrolovaný. Plast na hračkách Smoby je príjemný a zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. 

Vlastnosti

  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • tiché kvalitné kolieska
  • pevná kovová konštrukcia
  • nastaviteľná výška sedadla
  • stojan pre jednoduché parkovanie
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery76*40*52 cm
Celková výška52 cm
Hmotnosť3 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.