Odrážadlo s prívesom Baby Pony Smoby ergonomicky tvarované sedadlo a úchyt od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo s prívesom Baby Pony od francúzskeho výrobcu Smoby je nádherné odrážadlo pre všetky deti a najmä dievčatká od 12 mesiacov. Štýlové odrážadlo v tvare roztomilého poníka s hrivou, uškami a veselými očkami sa stane nerozlučným spoločníkom vášho dieťaťa. Veľké držadlo v prednej časti je prispôsobené malým detským rúčkam, poskytuje im pocit istoty a stability. Štyri kvalitné a odolné kolieska sa postarajú o hladkú a bezproblémovú jazdu. Šikovné šoférky ocenia pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo, na ktorom vydržia dlho sedieť. Súčasťou odrážadla je aj praktický prívesný vozík, do ktorého si môžu detičky odložiť svoju obľúbenú hračku a vziať ju so sebou na jazdu s odrážadlom.

Odrážadlo Poník je výborným pomocníkom pri motorickom a pohybovom vývoji každého dieťaťa. Spevňuje svalstvo nôh, cibrí rovnováhu, sedenie na širokom sedadle zlepšuje vývoj bedrových kĺbov. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové na dotyk. Originálny vzhľad odrážadla prebúdza v deťoch fantáziu a predstavivosť, predstavuje si jazdu na skutočnom poníkovi a získava skvelé zážitky. Celková váha odrážadla je 2,2 kg, takže si ho dieťa môže vziať aj na výlet so svojimi rodičmi. Má vysokú nosnosť až 50 kg a jeho rozmery sú 70*23*43 cm.

Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky s pravým francúzskym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery70*23*43 cm
Celková výška43 cm
Rozmery balenia32*23*49 cm
Celková dĺžka70 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,2 kg
Nosnosť25 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...