Odrážadlo Baby Mobile Winnie Smoby zeleno-fialové od 10 mes

Popis produktu

Smoby odrážadlo pre deti v štýle autíčka Baby Mobile Winnie je krásne zeleno-fialové detské autíčko, do ktorého si dieťa sadne, krúti volantom a nechá sa viesť. Dieťa má nohy položené pohodlne na plnej podlahe. Poklop podlahy sa dá jednoducho odstrániť, podobne aj rúčka detského odrážadla. Dieťa tak samo šliape nôžkami po zemi a odráža sa. Odrážadlo pre deti má veľmi pekne riešenú rodičovskú rúčku fialovej farby, ktorá sa dá neskôr odnímať. Je ozdobená lístočkami a postavičkou medvedíka Winnie. Z oboch strán má pevnú pohodlnú opierku, ktorá sa neskôr môže odstráni. Dieťa tak môže vchádzať a vychádzať z detského odrážadla samostatne.Na volante je pekná aplikácia s včielkou.

Odrážadlo pre deti Smoby Baby Mobile Winnie je prevedené v krásnej žiarivej zelenej farbe s fialovými doplnkami a obrázkami z rozprávky. Volant má peknú trúbku. Odrážadlo je vhodné pre deti od 10 do 36 mesiacov. Je to veľmi pekný a vhodný darček pre dieťa. Pomáha mu s rozvojom motorických a pohybových schopností ako aj so stabilitou a rovnováhou. Smoby Baby Mobile Winnie, je vyrobený z kvalitných plastových materiálov, ktoré vám vydržia dlhé roky. Smoby je overená kvalita francúzskej výroby. Má veľmi kvalitné kolieska a stabilnú konštrukciu. Odrážadlo má rozmery 93*74*46 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň veľmi jemný a hladký, je to plast zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

  • jedinečný dizajn autíčka
  • rozprávkový motív Winnie
  • odpojiteľná podlaha
  • odpojiteľná vodiaca rúčka pre rodiča
  • ochranná opierka po stranách
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 mesiacov
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery93*74*65 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.