Odrážadlo Auto Ride On Little Smoby ergonomicky tvarované s úložným priestorom od 10 mes

Popis produktu

Odrážadlo a chodítko Auto Ride On Little od francúzskeho výrobcu Smoby v krásnych pastelových farbách je vhodné pre chlapcov a dievčatá už od 10 mesiacov. Štýlové odrážadlo rastie s vaším dieťaťom a prispôsobuje sa jeho potrebám. 10-mesačné dieťa používa chodítko ako pomôcku pri svojich prvých krokoch, pričom sa opiera o vysokú opierku a od 12 mesiacov si môže na autíčko sadnúť a odrážať sa nohami. Kvalitné kolieska na odrážadle sú vyrobené z mäkčeného plastu a preto sa na nich jazdí dobre v exteriéri aj interiéri.

Volant je možné otáčať do každej strany o 30 stupňov. Bezpečnosť dieťaťa je zaistená aj vďaka zábrane, ktorá sa nachádza v prednej časti autíčka a zabraňuje jeho prevráteniu, čo ocenia aj rodičia. Odrážadlo Smoby je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, povrch je jemný, zamatový na dotyk. S multifunkčným odrážadlom sa dieťa učí udržiavať rovnováhu, posilňuje svoje svalstvo. Detské odrážadlo taktiež pomáha deťom pri ich pohybovom a motorickom vývoji. Široké, ergonomicky tvarované sedadlo na autíčku prispieva k správnemu vývinu bedrových kĺbov.

Pod výklopným sedadlom sa nachádza tajný úložný priestor, kam si deti môžu schovať rôzne drobnosti a hračky. Originálny vzhľad odrážadla s motívom zvieratka zaujme chlapcov a dievčatá na prvý pohľad, podnecuje v nich rozvoj fantázie a predstavivosti. Rozmery odrážadla sú 54*27*40 cm. Francúzsky výrobca Smoby prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Robustné odrážadlo pre deti má oblé hrany, vyznačuje sa najvyššou kvalitou spracovania a precízne vypracovanými detailmi.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery54*27*40 cm
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.