Odrážadlo auto Bobby Car Classic Eco BIG ekologické šedé s klaksónom a trendy nálepkami od 12 mes

Popis produktu

Odrážadlo auto Bobby Car Classic Eco v krásnom šedom vyhotovení predstavuje originálny darček pre všetky deti od 1 do 5 rokov. Šedé autíčko v limitovanej edícii sa stalo prvým ekologickým odrážadlom od nemeckého výrobcu BIG, ktoré má karosériu a kolesá vyrobené z recyklovaných plastov. Vďaka najmodernejším výrobným technológiám sa tak minimalizovala záťaž na životné prostredie, pričom sa ekologické odrážadlo vyznačuje rovnakou kvalitou a odolnosťou ako klasické moderné odrážadlá od značky BIG. Deti si ho obľúbia na prvý pohľad a vďaka nemu si môžu už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Robustné odrážadlo podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa, takisto aj správny vývoj bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené.

Volant odrážadla má vôľu do strán 30°, je vybavený funkčným mechanickým klaksónom, takže deti budú mať z jazdy realistickejší zážitok. Plastový povrch odrážadla je chránený pred poškodením slnečnými lúčmi UV filtrom, takže si aj po rokoch zachová svoje krásne farby. Pevné kolesá s odolnými pneumatikami zaručujú vynikajúce jazdné vlastnosti a stabilitu. Sedadlo je ergonomicky tvarované pre maximálny komfort z jazdy. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke.

V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom, detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Nízky podvozok zabezpečuje stabilitu autíčka na akomkoľvek povrchu. Rozmery produktu sú 58*30*38 cm. Odrážadlo sa pýši vysokou nosnosťou až 50 kg, súčasťou balenia je aj trendy nálepka s obrázkom planéty Zem, ktorou si dieťa ozdobí nové odrážadlo.

Hračky BIG sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

 • šedé ekologické odrážadlo s nálepkami
 • funkčný mechanický klaksón
 • vysoká nosnosť 50 kg
 • má konektory na pripojenie doplnkov (vozík, lano)
 • má podložku na koleno – staršie deti jazdia podobne ako na kolobežke
 • vhodné od 12 mesiacov  
 • chránené proti prevráteniu
 • pevná a odolná karoséria vyrábaná technológiou Blow molding
 • prispôsobené na jazdu v interiéri aj exteriéri
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • kvalitný nemecký výrobok
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery58*30*38 cm
Rozmery balenia59*27*31 cm
Celková dĺžka58 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Hmotnosť2,9 kg
Nosnosťmax. 50 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.